W Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Sanoku, Krośnie oraz Jastrzębiu-Zdroju

Spotkania z Dianą Brzezińską | Warszawa | Wrocław

Serdecznie zapraszamy na spotkania autorskie z Dianą Brzezińską – autorką nowej książki „Będziesz moja”! ✍️

Spotykamy się:

  •  w środę 25 września o godzinie 18:00, w naszej księgarni w Złotych Tarasach w Warszawie https://www.facebook.com/events/675826036224768/
  • w piątek 27 września o godzinie 18:00, w naszej księgarni w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu https://www.facebook.com/events/1554954987978887/

„Będziesz moja” to pierwsza część debiutanckiej serii kryminalnej Diany Brzezińskiej. Książka łączy w sobie wstrząsającą zbrodnię, ryzykowne śledztwo i nieodpowiedzialny romans z nieoczekiwanym przebiegiem wydarzeń. Akcja toczy się w Polsce. A wszystko to napisane przez prawniczkę.
Czy autorka pisząc książkę opierała się na doświadczeniach ze swojej pracy? Czy niektóre postaci, wydarzenia, wątki są odwzorowaniem rzeczywistości?

Te i inne pytania będziecie mogli zadać autorce na spotkaniach!
Do zobaczenia! 🙂

▶️ Najbardziej wciągające i pełne zaskakujących zwrotów akcji śledztwo, jakie przyszło mi prowadzić wspólnie z „książkowym” policjantem.
~ POLICJANTKA @z_pamietnika_policjantki

▶️ Chciałabym, żeby ta powieść została zekranizowana. To trzeba przeczytać!
~ PAULA SIECZKO ruderecenzuje.pl

▶️ Elektryzujący kryminał z duetem nieprzewidywalnych partnerów poszukujących sprawcy. Ostre pióro i makabryczny rytuał seryjnego mordercy sprawią, że nie odłożycie książki przed ostatnią stroną!
~ MARTA DOBRZYŃSKA @misera_ble


25.09 o godzinie 18:00 – Warszawa
27.09 o godzinie 18:00 – Wrocław